Restauracja z wirtualnym spacerem 3D

Projekt był wynikiem współpracy amerykańskiej firmy z trzema europejskimi uczelniami: HEC Paris, Paryską Szkołą Wzornictwa Przemysłowego oraz uniwersytetami we Frankfurcie i Bremie.

Opis projektu: Zespół opracował wirtualny spacer w 3D, który dostarcza informacji o restauracjach znalezionych na określonym obszarze. Korzystając z technologii interaktywnej, odwiedzający mogą wirtualnie doświadczyć, jak to jest chodzić po ulicach.

Wirtualny spacer pomaga odwiedzającym zaplanować wizytę w oparciu o ich preferencje i budżet. Zawiera również informacje o takich rzeczach, jak ceny menu, elementy architektoniczne, zdjęcia architektury okolicy, oferty restauracji, miejsca do odwiedzenia w pobliżu itp.

Restauracja z Wirtualnym Spacerem 3D to nowa knajpka w Seulu w Korei Południowej. Jego menu oferuje pozycje niedostępne nigdzie indziej.

Restauracja oferuje wirtualne spacery 3D, które można odbyć przy użyciu gogli VR. Spacer rozpoczyna się narracją wokół samej restauracji, w której słuchacz będzie miał zrozumienie historii budynku i jego unikalnych cech. Układ spacerów obejmuje trzy poziomy i obejmuje jedzenie, napoje, elementy plastyczne i projektowe.

Wirtualne spacery 3D zapewniają niespotykany dotąd poziom doświadczenia w aranżacji wnętrz. Te spacery są wykorzystywane do wielu celów, takich jak imprezy firmowe, imprezy handlowe, prywatne uroczystości i targi.

Od 22 czerwca 2019 r. w browarze Old Truman odbędzie się wirtualny spacer 3D po swojej restauracji. Jest to pierwszy w Wielkiej Brytanii obiekt, w którym odbywa się taki spacer i podczas tego wydarzenia odbędzie się tylko dwa razy.

Browar Old Truman znajduje się w londyńskim East Endzie, który niegdyś był centrum angielskiego browarnictwa, ale został zaadaptowany na jeden z najbardziej ekscytujących kreatywnych hotspotów w Europie. Browar został ponownie otwarty w lutym 2018 r. po przebudowie wartej 40 milionów funtów, która przekształciła go w centrum sztuki i kultury, w którym mieszczą się również dwie restauracje z gwiazdkami Michelin, a także teatry, sklepy i galerie.

Przed pójściem do lokalu możesz go zobaczyć online

Przed udaniem się do nowego lokalu możesz odwiedzić budynek online. Wirtualne spacery 3D są pomocne w marketingu, turystyce i wielu innych.

Przed udaniem się do lokalu możesz go obejrzeć online, korzystając z aplikacji wirtualnego spaceru 3D na swoim urządzeniu mobilnym. Umożliwia zwiedzanie całego budynku ze zdjęciami i filmami w jakości HD w czasie rzeczywistym i interakcję z jego ścieżką, aby poznać więcej funkcji budynku. Właściciele firm i operatorzy mogą również korzystać z takich usług, aby ulepszyć swoje strategie marketingowe i łatwo prowadzić klientów przez różne obiekty lub procesy – jak wycieczka z przewodnikiem.

Wiele firm zaczęło wykorzystywać wirtualne spacery 3D do celów promocyjnych, a także do poszukiwania lokalizacji, w których muszą zorientować się, jak będą wyglądać rzeczy w różnych lokalizacjach przed podjęciem ostatecznej decyzji. Co ciekawego w takich aplikacjach.

Przed pójściem do lokalu możesz go obejrzeć online. Firmy i marki wykorzystują wirtualne spacery 3D, aby zapewnić 360-stopniowy widok swoich produktów i usług. Technologia umożliwia użytkownikom przeglądanie witryny z dowolnego punktu widzenia bez konieczności osobistego odwiedzania.

Firmy wykorzystują tę technologię również w celach marketingowych. Mogą tworzyć wirtualne wycieczki, które obejmują różne opcje umożliwiające użytkownikom zapoznanie się z witryną lub odwiedzenie jej osobiście. Jest to również pomocne dla agentów nieruchomości, gdy chcą pokazać nieruchomości.

Ludzie korzystali z wirtualnych spacerów 3D, aby zaplanować swoje wizyty przed wejściem na teren. Chociaż koncepcja tych wirtualnych spacerów istnieje już od jakiegoś czasu, nowe techniki ułatwiają doświadczanie i wizualizację.

Wirtualny spacer 3D: Zanim wyruszysz na wycieczkę po czyimś domu lub firmie, mogą pokazać Ci, co mają do zaoferowania w formacie wideo 3D 360. Możesz oglądać i zwiedzać ich nieruchomość tak, jakbyś tam był, używając zestawu słuchawkowego VR, takiego jak Google Cardboard i Vive lub po prostu smartfona.

Świat online staje się z czasem coraz bardziej realistyczny, ponieważ mamy teraz na wyciągnięcie ręki informacje, które wcześniej nie były dostępne. Doprowadziło to do opracowania nowego oprogramowania do wirtualnych spacerów, które pozwala użytkownikom oglądać miejsca w sformatowanych filmach 3D.

Related Posts